Styczeń |
1. |
Pistolet Praktyczny KSB - runda I |
|
KSB |
|
06.01 |
|
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Pistolet Praktyczny KSB - runda I |
|
KSB |
|
06.01 |
06.01 |
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. |
I Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
12.01 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
I Turniej Zimowy |
|
Arsenał |
|
13.01 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. |
III runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej |
|
ZO LOK |
|
13.01 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6. |
V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
19.01 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
7. |
V Zawody o Puchar Wyzwolenia Nowego Targu |
|
|
|
20.01 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
8. |
IV runda Ligi Strzeleckiej KS KVG |
|
KS KVG |
|
20.01 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Noworoczne Zawody |
|
HTS |
|
20.01 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10. |
I Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
27.01 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luty |
11. |
Zimowy Puchar Strzelca Bojowego KSB |
|
KSB |
|
03.02 |
|
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Zawody z Okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy |
|
HTS |
|
03.02 |
|
Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13. |
II Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
09.02 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14. |
Nocne Zawody Strzeleckie |
|
Arsenał |
|
09.02 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
15. |
II Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
10.02 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
16. |
CLC |
|
ZSD |
|
10.02 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
17. |
Egzamin na patent PZSS ZMIANA TERMINU! |
|
MZSS |
|
14.02 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
18. |
Puchar Zimy |
|
Krokus |
|
16.02 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
19. |
Zawody Walentynkowe |
|
Szarotka |
|
16.02 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
20. |
Zawody Walentynkowe |
|
Szarotka |
|
17.02 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
21. |
V runda Ligi Strzeleckiej KS KVG |
|
KS KVG |
|
17.02 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
22. |
Zima z Karabinem |
|
ZSD |
|
17.02 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
23. |
IV runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej |
|
ZO LOK |
|
24.02 |
|
Reymonta |
|
|
|
|
|
|
|
|
24. |
II Turniej Zimowy |
|
Arsenał |
|
24.02 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marzec |
25. |
Puchar Prezesa KS LOK HTS |
|
HTS |
|
03.03 |
|
Reymonta |
|
|
|
|
|
|
|
|
26. |
Puchar Prezesa KS KVG |
|
KS KVG |
|
03.03 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
27. |
O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
03.03 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
28. |
Karabin i Pistolet KSB |
|
KSB |
|
03.03 |
|
Paczótowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
29. |
X Memoriał E. Nurka |
|
Krokus |
|
09.03 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
30. |
III Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Prezesa Delfin |
|
Delfin |
|
09.03 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31. |
III Turniej Zimowy |
|
Wawel |
|
10.03 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
32. |
Steel Challenge |
|
ZSD |
|
10.03 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
33. |
Pożegnanie Zimy |
|
Szarotka |
|
16.03 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
34. |
Pożegnanie Zimy |
|
Szarotka |
|
17.03 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
35. |
Powitanie Wiosny |
|
Arsenał |
|
17.03 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
36. |
V runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej |
|
ZO LOK |
|
17.03 |
|
Reymonta |
|
|
|
|
|
|
|
|
37. |
Puchar Prezesa TKS LOK Tarnów |
|
TKS |
|
23.03 |
23.03 |
Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38. |
Zawody 20-lecia Krokus |
|
Krokus |
|
24.03 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
39. |
Pistolet dynamiczny L.1 |
|
KS KVG |
|
24.03 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kwiecień |
40. |
Eliminacje strefowe Srebrny Muszkiet |
|
ZW LOK |
|
06.04 |
06.04 |
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
41. |
II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego |
|
Szarotka |
|
06.04 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
42. |
II Memoriał im.Franciszka Takuśkiego |
|
Szarotka |
|
07.04 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
43. |
Puchar Wiosny |
|
Arsenał |
|
07.04 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
44. |
Karabin i Pistolet KSB |
|
KSB |
|
07.04 |
|
Paczótowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
45. |
Wiosenne roztopy |
|
Kochambroń |
|
07.04 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
46. |
IV Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
13.04 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47. |
Zawody Steel Challenge |
|
Krokus |
|
13.04 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
48. |
Incorsa Cup |
|
ZSD |
|
14.04 |
14.04 |
Drużbuce |
|
|
|
|
|
|
|
|
49. |
Wiosenny Puchar w strzelbie i karabinie |
|
KS KVG |
|
14.04 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
50. |
Tarnowskie strzelby - ODWOŁANE |
|
Kochambroń |
|
14.04 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
51. |
Zawody Wiosenne |
|
Wawel |
|
14.04 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
52. |
Wiosenny Puchar Prezesa KS ZO LOK |
|
ZO LOK |
|
14.04 |
14.04 |
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
53. |
Wielkanocne Jajko |
|
Krokus |
|
22.04 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
54. |
O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
28.04 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj |
55. |
Puchar Burmistrza Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
04.05 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
56. |
Puchar Burmistrza Nowego Targu |
|
Szarotka |
|
05.05 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
57. |
III Bojowy Dzień Strzelecki |
|
KS KVG |
|
05.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
58. |
Galicyjski Rzutek |
|
Krokus |
|
05.05 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
59. |
I runda Otwartej Ligi Strzeleckiej ZO LOK - ODWOŁANE ! |
|
ZO LOK |
|
05.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
60. |
Mistrzostwa Oddz. Krakowskiego SEP |
|
ZO LOK |
|
10.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
61. |
II runda Pucharu Polski OPEN |
|
MZSS |
Andrzej Próchnicki
|
10.05 |
12.05 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
62. |
V Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
11.05 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63. |
Liga Krakowiaków i Górali |
|
ZSD |
|
12.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
64. |
Egzamin na patent PZSS |
|
MZSS |
|
14.05 |
|
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
65. |
Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego |
|
KTS |
|
17.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
66. |
Strzelanie o godność Krak. Króla Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
18.05 |
18.05 |
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
67. |
Puchar Nowego Sącza |
|
Krokus |
|
18.05 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
68. |
Mistrzostwa KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
19.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
69. |
Majówka w Bochni |
|
Kochambroń |
|
19.05 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
70. |
Strzelecka Majówka |
|
Wawel |
|
26.05 |
|
Fabraczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
71. |
O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
26.05 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
72. |
Puchar Fiuk |
|
Kochambroń |
|
26.05 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
Czerwiec |
73. |
Mistrzostwa KS Krokus |
|
Krokus |
|
01.06 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
74. |
Ogólnopolskie Otwarte Mistrz.LOK jun. i młodz. |
|
ZW LOK |
|
01.06 |
02.06 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
75. |
IV Bojowy Dzień Strzelecki |
|
KS KVG |
|
02.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
76. |
Zawody - Kamieniołom |
|
Kochamboń |
|
02.06 |
|
Nowy Sacz |
|
|
|
|
|
|
|
|
77. |
Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego |
|
KTS |
|
07.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
78. |
Otwarte Mistrzostwa TKS LOK Tarnów |
|
TKS |
|
08.06 |
|
Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79. |
Otwarte Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy LOK |
|
BMZW LOK Kraków |
|
08.06 |
|
Bochnia ul. Strzelecka |
|
|
|
|
|
|
|
|
80. |
Zawody Czerwcowe |
|
Wawel |
|
09.06 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
81. |
Memoriał Doktorka |
|
ZSD |
|
09.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
82. |
Mistrzostwa Elektrowni CEZ Skawina |
|
ZO LOK |
|
14.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
83. |
II Bochnia Open, Długodystansowe Zawody Karabinowe i Pistoletowe |
|
TS Wisła |
|
14.06 |
15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84. |
VI Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
15.06 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85. |
Tylicz Challenge |
|
Krokus |
|
15.06 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
86. |
Dwubój 7,62x25 - ODWOŁANE ! ! |
|
Kochambroń |
|
16.06 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
87. |
Zawody o Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
16.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
88. |
IX GP Cracovia-Mem. M.Oracewicza M.L.A.I.C. |
|
Sr.Kur |
|
21.06 |
22.06 |
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
89. |
Mistrzostwa KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
22.06 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
90. |
Mistrzostwa KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
23.06 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
91. |
Memoriał B. Badziocha |
|
Arsenał |
|
23.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
92. |
Egzamin na patent PZSS zmiana terminu z 18.06 -> 27.06 - Pasternik ! |
|
MZSS |
|
27.06 |
|
Pasternik (sprostowanie - porzednio był Tarnów) |
|
|
|
|
|
|
|
|
93. |
Mistrzostwa Strefowe Juniorów Młodszych |
|
MZSS |
|
27.06 |
30.06 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
94. |
Ogólnopolskie Mistrzostwa SEP |
|
ZO LOK |
|
28.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
95. |
Zawody 75-lecia LOK - zmiana terminu, nowy termin zostanie podany w najbliższym czasie |
|
Krokus |
|
29.06 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
96. |
Mistrzostwa MZSS - kula |
|
MZSS |
|
29.06 |
30.06 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
97. |
Puchar Fiuk |
|
Kochambroń |
|
30.06 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
98. |
Pistolet dynamiczny L.2 |
|
KS KVG |
|
30.06 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lipiec |
99. |
Mistrzostwa KS Krokus w Strzelbie i Karabinie |
|
Krokus |
|
07.07 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
100. |
Puchar Lata |
|
Szarotka |
|
13.07 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
101. |
Mistrzostwa Tarnowa |
|
TKS |
|
13.07 |
|
Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
102. |
Puchar Lata |
|
Szarotka |
|
14.07 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
103. |
I Turniej Wakacyjny |
|
Arsenał |
|
14.07 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
104. |
Puchar Prezesa WKS Wawel |
|
Wawel |
|
21.07 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
105. |
Karabin 300 |
|
Kochambroń |
|
21.07 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
106. |
Zawody RT Tylicz |
|
Krokus |
|
21.07 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
107. |
ZAWODY ODWOŁANE !!! - O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego |
|
Sr.Kur |
|
28.07 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sierpień |
108. |
XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe |
|
Sr.Kur |
|
02.08 |
03.08 |
Skarżysko |
|
|
|
|
|
|
|
|
109. |
Sądecka Śliwka |
|
Krokus |
|
03.08 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
110. |
Cracow Open |
|
ZSD |
|
10.08 |
11.08 |
Drużbuce |
|
|
|
|
|
|
|
|
111. |
Jesienny Puchar w strzelbie i karabinie |
|
KS KVG |
|
11.08 |
|
Pasternik |
|
|
|
|
|
|
|
|
112. |
Puchar Fiuk |
|
Kochambroń |
|
11.08 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
113. |
I LETNIE MISTRZOSTWA KLUBU STRZELECKIEGO LOK LOKUS |
|
LOKUS |
|
15.08 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
114. |
Małopolskie Mistrzostwa Weteranów |
|
Szarotka |
|
17.08 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
115. |
XIII Mistrzostw Małopolski w Strzelaniu z TT |
|
Krokus |
|
17.08 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
116. |
Małopolskie Mistrzostwa Weteranów |
|
Szarotka |
|
18.08 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
117. |
II Turniej Wakacyjny - UWAGA Zmiana lokalizacji Pasternik -> Myślenice i Bochnia |
|
Arsenał |
|
18.08 |
|
Myślenice ul. Zdrojowa / Bochnia ul. Strzelecka |
|
|
|
|
|
|
|
|
118. |
O Puchary Krakowskiego Bractwa Kurkowego - UWAGA !! Zmiana miejsca i terminu |
|
Sr.Kur |
|
24.08 |
|
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
119. |
Zawody Karabinowe |
|
Krokus |
|
31.08 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wrzesień |
120. |
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Sen. i jun. |
|
ZW LOK |
|
06.09 |
08.09 |
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
121. |
III Puchar Gen. St.Maczka |
|
Szarotka |
|
07.09 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
122. |
III Puchar Gen. St.Maczka |
|
Szarotka |
|
08.09 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
123. |
Koniec Lata |
|
Wawel |
|
08.09 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
124. |
Dwubój 9x19/223 |
|
Kochambroń |
|
08.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
125. |
Mistrzostwa MOIIB |
|
ZO LOK |
|
10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126. |
Egzamin na patent PZSS - zmiana terminu i miejsca (poprzednio Tarnów 3.09.2019) |
|
MZSS |
|
12.09 |
|
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
127. |
Mistrzostwa Koła LOK i KŻR El. Skawina |
|
ZO LOK |
|
13.09 |
|
?? |
|
|
|
|
|
|
|
|
128. |
Memoriał Janusza Michałowskiego |
|
TS Wisła |
|
13.09 |
14.09 |
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
129. |
VII Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
14.09 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
130. |
Strzelanie Jesienne o Klejnot Króla i Marszałków |
|
Sr.Kur |
|
14.09 |
|
?? |
|
|
|
|
|
|
|
|
131. |
Puchar Kameleona |
|
CZART Sucha Beskidzka |
|
14.09 |
|
Sucha Beskidzka ul. Makowska |
|
|
|
|
|
|
|
|
132. |
Liga Krakowiaków i Górali |
|
ZSD |
|
15.09 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
133. |
Puchar Świętego Michała |
|
Krokus |
|
15.09 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
134. |
ZAWODY O PUCHARY Klubu Sportowego SILVER TARGET |
|
Silver Target |
|
15.09 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135. |
Mistrzostwa Krak. Tow. Strzeleckiego |
|
KTS |
|
20.09 |
|
?? |
|
|
|
|
|
|
|
|
136. |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
|
MZSS |
|
20.09 |
22.09 |
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
137. |
Jesień z KVG |
|
KS KVG |
|
22.09 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
138. |
Wielobój strzelecki |
|
K LOK Wodociągi Miasta Krakowa |
|
25.09 |
|
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139. |
Zawody Steel Challenge |
|
Krokus |
|
29.09 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
140. |
Puchar Prezesa KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
29.09 |
|
Bochnia / Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Październik |
141. |
I Jesienne Mistrzostwa Klubu strzeleckiego LOK LOKUS w Olkuszu |
|
LOKUS Olkusz |
|
05.10 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
142. |
I Turniej Jesienny |
|
Wawel |
|
06.10 |
|
Fabryczna |
|
|
|
|
|
|
|
|
143. |
Małopolskie Mistrzostwa LOK sen. I jun. |
|
ZO LOK |
|
12.10 |
12.10 |
N.T.,Oś.,Tar. |
|
|
|
|
|
|
|
|
144. |
Puchar Ziemi Tarnowskiej |
|
TKS |
|
12.10 |
|
Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
145. |
Otwarty Turniej Strzelecki - KKS Arsenał |
|
Arsenał |
|
12.10 |
|
Jędrzejów |
|
|
|
|
|
|
|
|
146. |
Steel Challenge |
|
ZSD |
|
13.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
147. |
Puchar Starosty Nowotarskiego |
|
Szarotka |
|
13.10 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
148. |
I Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG |
|
KS KVG |
|
13.10 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
149. |
Puchar Starosty Nowotarskiego |
|
Szarotka |
|
19.10 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
150. |
VIII Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
19.10 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
151. |
JESIENNE ZAWODY O PUCHARY KLUBU SILVER TARGET |
|
Silver Target |
|
19.10 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
152. |
Jubileuszowe zawody strzeleckie z okazji 100-lecia klubu WKS Wawel Kraków |
|
Wawel Kraków |
Maciej KAŹMIERCZAK
|
19.10 |
20.10 |
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
153. |
Tylicz Shoot-Off |
|
Krokus |
|
20.10 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
154. |
Puchar Kochambroń |
|
Kochambroń |
|
20.10 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
155. |
I JESIENNE ZAWODY W WIELOBOJU STRZELECKIM |
|
K LOK Wodociągi Miasta Krakowa |
|
23.10 |
|
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
156. |
Jesienny Puchar Prezesa KS ZO LOK |
|
ZO LOK |
|
26.10 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
157. |
Puchar Jesieni |
|
Arsenał |
|
27.10 |
|
Bochnia / Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
158. |
Karabin i Pistolet KSB |
|
KSB |
|
27.10 |
|
Paczótowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Listopad |
159. |
XI JW Silver Target Zawody Długodystansowe |
|
Sr.Kur |
|
08.11 |
09.11 |
Skarżysko |
|
|
|
|
|
|
|
|
160. |
IV Bochnia Open, Długodystansowe Zawody Karabinowe i Pistoletowe - ODWOŁANE |
|
TS Wisła |
|
08.11 |
09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161. |
Puchar Niepodległości |
|
Szarotka |
|
09.11 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
162. |
Zwody Klubowe z Okazji Dnia Niepodległości |
|
Krokus |
|
10.11 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
163. |
Puchar Niepodległości |
|
Szarotka |
|
10.11 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
164. |
II Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG |
|
KS KVG |
|
10.11 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
165. |
Puchar Niepodległości |
|
HTS |
|
10.11 |
|
Sekcja Strzelecka Wisła - Kraków Reymonta |
|
|
|
|
|
|
|
|
166. |
Jesień z Karabinem |
|
ZSD |
|
10.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
167. |
Puchar Niepodległości |
|
TKS |
|
11.11 |
|
Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
168. |
Niepodległościowa flinta |
|
Kochambroń |
|
11.11 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
169. |
Zawody z Okazji Święta Niepodległości |
|
LOKUS Olkusz |
|
11.11 |
|
Bukowno |
|
|
|
|
|
|
|
|
170. |
Egzamin na patent PZSS |
|
MZSS |
|
14.11 |
|
Tarnów |
|
|
|
|
|
|
|
|
171. |
IX Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
16.11 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
172. |
Otwarty Turniej Strzelecki |
|
Arsenał |
|
16.11 |
17.11 |
Bochnia / Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
173. |
I runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej |
|
ZO LOK |
|
17.11 |
|
Reymonta 22 - strzelnica Wisły Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
174. |
Handgun challenge |
|
Kochambroń |
|
17.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
175. |
Andrzejkowe Zawody o Puchary KS SILVER TARGET |
|
SILVER Target |
|
23.11 |
|
TARNÓW Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
176. |
Zawody Jesienne |
|
Wawel |
|
24.11 |
|
Fabrycznej |
|
|
|
|
|
|
|
|
177. |
CLC |
|
ZSD |
|
24.11 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
178. |
Andrzejki z KVG |
|
KVG |
|
24.11 |
|
Myslenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
179. |
JESIENNE ZAWODY STRZELECKIE - tylko dla członków klubu Terytorialni |
|
Terytorialni |
|
24.11 |
|
Gniazdowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
180. |
Zawody |
|
KS ZO LOK – Wodociągi (p. Krzysztof Suski) |
|
27.11 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grudzień |
181. |
Karabin, Pistolet i Strzelba KSB |
|
KSB |
|
01.12 |
|
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
182. |
III Runda Ligi Strzeleckiej KS KVG |
|
KS KVG |
|
01.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
183. |
Zawody 75-lecia LOK |
|
Krokus |
|
01.12 |
|
Nowy Sącz |
|
|
|
|
|
|
|
|
184. |
X Zawody Klasyfikacyjne |
|
Delfin |
|
07.12 |
|
Sanguszków 32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
185. |
Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
07.12 |
|
Krempachy |
|
|
|
|
|
|
|
|
186. |
Mikołajkowe pojedynki |
|
Kochambroń |
|
07.12 |
|
Bochnia |
|
|
|
|
|
|
|
|
187. |
Turniej Mikołajkowy KS „Szarotka” |
|
Szarotka |
|
08.12 |
|
Nowy Targ |
|
|
|
|
|
|
|
|
188. |
Zawody Mikołajkowe |
|
Arsenał |
|
08.12 |
|
Bochnia / Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
189. |
Zawody Mikołajkowe |
|
HTS |
|
08.12 |
|
Dywizjonu 303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
190. |
Świąteczny Puchar Strzelca Bojowego KSB |
|
KSB |
|
08.12 |
|
Paczółtowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
191. |
Mistrzostwa MZSS - pneumatyk |
|
MZSS |
|
14.12 |
15.12 |
Kraków |
|
|
|
|
|
|
|
|
192. |
ZIMOWE PUCHARY Klubu Sportowego SILVER TARGET |
|
Silver Target |
|
14.12 |
|
Tarnów, ul. Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
193. |
Mistrzostwa Weteranów |
|
KTS |
|
14.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
194. |
Nocny rzutek |
|
Kochambroń |
|
15.12 |
|
Fiuk |
|
|
|
|
|
|
|
|
195. |
Turniej Mikołajkowy TKS LOK 2019 |
|
TKS |
|
19.12 |
|
Tarnów, Krzyska 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
196. |
Gwiazdkowe Mini Zawody Strzeleckie |
|
Arsenał |
|
21.12 |
|
Myślenice |
|
|
|
|
|
|
|
|
197. |
II runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej |
|
ZO LOK |
|
22.12 |
|
Reymonta 22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
198. |
Puchar Nietoperza |
|
Krokus |
|
22.12 |
|
Tylicz, LZD |
|
|
|
|
|
|
|
|
199. |
Puchar Nietoperza |
|
Wawel |
|
22.12 |
|
Fabrycznej |
|
|
|
|
|
|
|
|